Acasă · Licitații
· Unelte pentru lipire, lipire puternica si sudare, dispozitive si echipamente de detensionare la suprafata si pulverizare (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Aparat de sudură electrică tip invertor TELWIN Technology 236 HD cu set accesorii
- Număr anunț
- DA22651061
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
- Cod CPV
- 42660000-0 · Unelte pentru lipire, lipire puternica si sudare, dispozitive si echipamente de detensionare la suprafata si pulverizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare finală
- 1.700 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 13:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.