Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de cazare in camera single la Hotel Continental Forum Targu Mures
- Număr anunț
- DA22655162
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 628,56 RON
- Valoare atribuită
- 628,56 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 08:09
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
628,56 RON
din 628,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro