Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE CANON MF4660

Număr anunț
DA22679879
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Casa Rozei (CUI 24930523)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705 RON
Valoare atribuită
705 RON
Data publicării
26.03.2019 12:08
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705 RON

din 705 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.