Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE ECHIPAMENTE IT (CALCULATOARE SI IMPRIMANTE)

Număr anunț
DA22679446
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA – Centrul judetean Bihor (CUI 23270909)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI RO3736380)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.599 RON
Valoare atribuită
1.599 RON
Data publicării
26.03.2019 11:52
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.599 RON

din 1.599 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.