Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ceapa

Număr anunț
DA22673191
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
Furnizor / câștigător
ZBON IMPEX SRL (CUI RO13396919)
Cod CPV
03221113-1 · Ceapa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264 RON
Valoare atribuită
264 RON
Data publicării
25.03.2019 15:24
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264 RON

din 264 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.