Ofertă acceptată Cumpărare directă

Granule absorbante uleiuri si produse chimice sac 20-25kg

Număr anunț
DA22675400
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
UNOCHIM SUPPLIES S.R.L. (CUI RO34662215)
Cod CPV
09111100-1 · Carbune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850 RON
Valoare atribuită
850 RON
Data publicării
26.03.2019 09:12
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850 RON

din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.