Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLE PROFESIONALE 100M 2S

Număr anunț
DA22682306
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA (CUI 4348807)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,80 RON
Valoare atribuită
145,80 RON
Data publicării
26.03.2019 13:48
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 16:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,80 RON

din 145,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.