Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE

Număr anunț
DA22680559
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,GRIGORE HERINEAN,, GALA?II BISTRI?EI (CUI 28331411)
Furnizor / câștigător
TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,50 RON
Valoare atribuită
333,50 RON
Data publicării
26.03.2019 12:36
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,50 RON

din 333,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.