Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie balastru

Număr anunț
DA22679064
Autoritate contractantă
Comuna Scheia (Consiliul local Scheia) (CUI 4540330)
Furnizor / câștigător
COSAND GROUP SRL (CUI 23164436)
Cod CPV
14212310-6 · Balast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.200 RON
Valoare atribuită
95.200 RON
Data publicării
26.03.2019 11:38
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 18:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.200 RON

din 95.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.