Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vas colector 2L cu capac pentru aspirator FAZZINI F 20/40/60 / NEW ASKIR 30
- Număr anunț
- DA22678659
- Autoritate contractantă
- Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
- Cod CPV
- 33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 320 RON
- Valoare atribuită
- 320 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 11:22
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
320 RON
din 320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro