Ofertă acceptată Cumpărare directă

DAB 06-010/RECE CORP LED PANEL PATRAT RAMA ALB 50W 230V

Număr anunț
DA22678485
Autoritate contractantă
ORASUL NASAUD (CUI 4347887)
Furnizor / câștigător
TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.698 RON
Valoare atribuită
2.698 RON
Data publicării
26.03.2019 11:17
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.698 RON

din 2.698 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.