Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale electrice
- Număr anunț
- DA22678020
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
- Furnizor / câștigător
- ROMA2S TRANSYLVANIA INGINERIE SRL (CUI RO28416143)
- Cod CPV
- 31214200-1 · Intrerupator de sarcina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466,36 RON
- Valoare atribuită
- 466,36 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 11:00
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
466,36 RON
din 466,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro