Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie control Mycobacterium
- Număr anunț
- DA22677879
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SI BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4443175)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 85145000-7 · Servicii prestate de laboratoare medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.904,32 RON
- Valoare atribuită
- 4.904,32 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 10:54
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.904,32 RON
din 4.904,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro