Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ax 11 mm CPL, COD 315885
- Număr anunț
- DA22676866
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- QUANTUM PROTECT SRL (CUI RO24173890)
- Cod CPV
- 42142200-8 · Piese pentru elemente de antrenare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.811 RON
- Valoare atribuită
- 16.811 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 10:15
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.811 RON
din 16.811 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro