Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pansament hemostatic resorbabil, din celuloza neoxidata, WoundClot Surgical - 5x5cm
- Număr anunț
- DA22676806
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
- Cod CPV
- 33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 752,15 RON
- Valoare atribuită
- 752,15 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 10:13
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
752,15 RON
din 752,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro