Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETON C 12/15 FI 16 SI TRANSPORT

Număr anunț
DA22676515
Autoritate contractantă
DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
Furnizor / câștigător
FABET SA (CUI RO4026135)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.182 RON
Valoare atribuită
6.182 RON
Data publicării
26.03.2019 10:03
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.182 RON

din 6.182 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.