Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonda IOT endotraheala / Sonde endotraheale cu balonas marimile 2-9

Număr anunț
DA22675552
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48 RON
Valoare atribuită
48 RON
Data publicării
26.03.2019 09:20
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48 RON

din 48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.