Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet acumulator JCB 2CX JCB 729/10655 12V CCA SAE 850Amps Ah(20h) 126 Amps
- Număr anunț
- DA22674492
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.248,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.248,48 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 08:17
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.248,48 RON
din 1.248,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro