Ofertă acceptată Cumpărare directă

asigurare auto microbuz

Număr anunț
DA22674070
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Comuna Slobozia Mândra (CUI 18994972)
Furnizor / câștigător
ADI FOTO & VIDEO SRL (CUI 35444154)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
921,16 RON
Valoare atribuită
921,16 RON
Data publicării
25.03.2019 19:36
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

921,16 RON

din 921,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.