Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de verificare si avizare tehnica a doc. de decontare a serv. de asistenta medicala
- Număr anunț
- DA22662779
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLIS MEDICAL CENTER SRL (CUI 20442775)
- Cod CPV
- 85141220-7 · Servicii de consultanta prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 16:40
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.650 RON
din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro