Ofertă acceptată Cumpărare directă

Valva pneumatica 5/2 MONO LS04 24 DC D=6, cod PC90202318 si Distribuitor cu electrovalva Festo cod 0

Număr anunț
DA22646313
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI RO24173890)
Cod CPV
42131142-3 · Supape de reglaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.405,71 RON
Valoare atribuită
7.405,71 RON
Data publicării
21.03.2019 09:12
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 07:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.405,71 RON

din 7.405,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.