Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1155 25 16-SURUB DIN 912 A2 2,5X 16 /[500]
- Număr anunț
- DA22678797
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI RO22816329)
- Cod CPV
- 44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75 RON
- Valoare atribuită
- 75 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 11:28
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
75 RON
din 75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro