Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Neon led 18 W ( echivalent 36 W) L 1200 mm, lumina rece
- Număr anunț
- DA22675728
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
- Cod CPV
- 31532910-6 · Tuburi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172,20 RON
- Valoare atribuită
- 172,20 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 09:28
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
172,20 RON
din 172,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro