Ofertă acceptată
Cumpărare directă
telemea Multi Lact vid smantana Kazal 1kg Lapte UHT Helga 3.5% 1 litru oua - cat. L
- Număr anunț
- DA22671535
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SÎG (CUI 21403642)
- Furnizor / câștigător
- COVER PROD COM S.R.L. (CUI RO11562497)
- Cod CPV
- 15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259,15 RON
- Valoare atribuită
- 259,15 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 14:04
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
259,15 RON
din 259,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro