Ofertă acceptată Cumpărare directă

MALINA CARNATI oltenesti

Număr anunț
DA22679427
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "GEORGE BIBESCU" Craiova (CUI 4711642)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359,82 RON
Valoare atribuită
359,82 RON
Data publicării
26.03.2019 11:51
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359,82 RON

din 359,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.