Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet alimentar

Număr anunț
DA22678722
Autoritate contractantă
CENTRU SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 842793)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI RO17975603)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439,30 RON
Valoare atribuită
439,30 RON
Data publicării
26.03.2019 11:25
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439,30 RON

din 439,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.