Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese STIHL

Număr anunț
DA22679688
Autoritate contractantă
Comuna Magherani (Primaria Comunei Magherani) (CUI 4577878)
Furnizor / câștigător
EXA-TRADE SRL (CUI RO7029853)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,70 RON
Valoare atribuită
164,70 RON
Data publicării
26.03.2019 12:01
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,70 RON

din 164,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.