Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet produse electrice
- Număr anunț
- DA22677876
- Autoritate contractantă
- clubul sportiv scolar sighisoara (CUI 14331616)
- Furnizor / câștigător
- SAD S.R.L. (CUI RO11401997)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 884,87 RON
- Valoare atribuită
- 884,87 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 10:54
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
884,87 RON
din 884,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro