Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet cu piese de schimb ptr.atomizoare Cifarelli
- Număr anunț
- DA22674858
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT si PROBLEME SPECIALE- UNITATEA TERITORIALA 320 (CUI 4231784)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,03 RON
- Valoare atribuită
- 179,03 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 08:43
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179,03 RON
din 179,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro