Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant pt piele Aseptoderm 2% CHG 250ml

Număr anunț
DA22673436
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzii Sanguine Calarasi (CUI 3233094)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,22 RON
Valoare atribuită
146,22 RON
Data publicării
25.03.2019 15:42
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,22 RON

din 146,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.