Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE LAMA DE ZAPADA PRONAR PU 2100

Număr anunț
DA22671907
Autoritate contractantă
COMUNA SASCA MONTANA (CUI 3227190)
Furnizor / câștigător
MECOMAG H.V. SRL (CUI RO26100062)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.916 RON
Valoare atribuită
5.916 RON
Data publicării
25.03.2019 14:22
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.916 RON

din 5.916 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.