Ofertă acceptată Cumpărare directă

FREZA DIAMANTATA PENTRU CRANIOTOM ELAN 4, DIAMETRU 4MM

Număr anunț
DA22664730
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,64 RON
Valoare atribuită
392,64 RON
Data publicării
25.03.2019 09:36
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 07:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,64 RON

din 392,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.