Ofertă acceptată
Cumpărare directă
manusi servit masa (100 buc./punga)
- Număr anunț
- DA22675768
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO13791055)
- Cod CPV
- 18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14 RON
- Valoare atribuită
- 14 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 09:30
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14 RON
din 14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro