Ofertă acceptată
Cumpărare directă
"Saci gunoi" conform nota nr. 11843/25.03.2019
- Număr anunț
- DA22679639
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.100 RON
- Valoare atribuită
- 5.100 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 11:59
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.100 RON
din 5.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro