Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4, 80 g, 500 coli/top Captain Universal
- Număr anunț
- DA22678433
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.540 RON
- Valoare atribuită
- 4.540 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 11:15
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 17:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.540 RON
din 4.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro