Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

Plic cu burduf de 5 cm

Număr anunț
DA22678136
Autoritate contractantă
Scoala Gimanziala Mihail Sadoveanu Galati (CUI 3126896)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10 RON
Valoare atribuită
9 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
26.03.2019 11:04
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9 RON

din 10 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 1 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.