Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80g/mp 500coli/top, Sky Copy

Număr anunț
DA22676983
Autoritate contractantă
Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.187,21 RON
Valoare atribuită
1.187,21 RON
Data publicării
26.03.2019 10:19
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.187,21 RON

din 1.187,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.