Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Articole marunte de birou

Număr anunț
DA22676382
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU Medias (CUI 17493493)
Furnizor / câștigător
DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,15 RON
Valoare atribuită
378,15 RON
Data publicării
26.03.2019 09:57
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,15 RON

din 378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.