Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare materiale pentru UM 01381 Turda
- Număr anunț
- DA22674528
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 19521100-5 · Folii din polistiren (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.994,98 RON
- Valoare atribuită
- 2.994,98 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 08:20
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.994,98 RON
din 2.994,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro