Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distrugator documente, maxim 12 coli, cross-cut, FELLOWES 73Ci

Număr anunț
DA22673671
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI RO25702396)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.570 RON
Valoare atribuită
1.570 RON
Data publicării
25.03.2019 16:07
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.570 RON

din 1.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.