Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Truse transfuzie si perfuzie
- Număr anunț
- DA22670760
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33194100-7 · Aparate si instrumente pentru perfuzie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.036 RON
- Valoare atribuită
- 7.036 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 13:31
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.036 RON
din 7.036 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro