Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Premium Art Paper Glossy 200g 1.067x50m
- Număr anunț
- DA22660676
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
- Furnizor / câștigător
- LEYKOM IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO15687957)
- Cod CPV
- 30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 805,71 RON
- Valoare finală
- 805,71 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 12:53
- Data finalizării
- 26.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.