Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,6% sub estimat

Lipici solid Kores 20g.

Număr anunț
DA22660050
Autoritate contractantă
Comuna Coroiesti (Primaria Coroiesti Jud. Vaslui) (CUI 3394090)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367,56 RON
Valoare atribuită
343,26 RON 6,6% sub estimat
Data publicării
22.03.2019 12:21
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

343,26 RON

din 367,56 RON estimat 6,6%

Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 24,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.