Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI ALIMENTARE 3 KG

Număr anunț
DA22674642
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE CRAIOVA (CUI 5001864)
Furnizor / câștigător
BTR NEW GENERATION SRL (CUI 32428804)
Cod CPV
39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
381,90 RON
Valoare atribuită
381,90 RON
Data publicării
26.03.2019 08:29
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

381,90 RON

din 381,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.