Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii intretinere si revizie auto Dacia Duster
- Număr anunț
- DA22673174
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA ECOLECT MURES (CUI 24219033)
- Furnizor / câștigător
- AUTOCOMPLET SERVICE SRL (CUI RO16569569)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 428,57 RON
- Valoare atribuită
- 428,57 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 15:22
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
428,57 RON
din 428,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro