Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering
- Număr anunț
- DA22672091
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
- Furnizor / câștigător
- OTI DISTRIBUTION VASLUI SRL (CUI RO15796792)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 751,79 RON
- Valoare atribuită
- 751,79 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 14:29
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
751,79 RON
din 751,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro