Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CONSULTANTA IN IMPLEMENTAREA PROIECTELOR POCU
- Număr anunț
- DA22668021
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- ONE HALF ONION SRL (CUI 37691037)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.000 RON
- Valoare atribuită
- 110.000 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 11:43
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 06:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110.000 RON
din 110.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro