Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATURA EURO CU COADA LEMN
- Număr anunț
- DA22675184
- Autoritate contractantă
- COMPLEX DE SERVICII COMUNITARE PUCHENII MARI (CUI 24926450)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39812400-1 · Articole de maturat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45,30 RON
- Valoare atribuită
- 45,30 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 09:01
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45,30 RON
din 45,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro