Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Varfuri testare verzi 3 mm SERA OTOEMISIUNI
- Număr anunț
- DA22674342
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- SONOROM SRL (CUI RO9164147)
- Cod CPV
- 33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356 RON
- Valoare atribuită
- 356 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 07:57
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.03.2019 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
356 RON
din 356 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro