Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii de sonorizare

Număr anunț
DA22673966
Autoritate contractantă
Centrul Cultural si de Tineret " Stefan Iordache (CUI 36772516)
Furnizor / câștigător
BY CARMEN EVENTS SRL (CUI RO27689781)
Cod CPV
32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.950 RON
Valoare atribuită
45.950 RON
Data publicării
25.03.2019 18:05
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
26.03.2019 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.950 RON

din 45.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.